مکمل بن زا پلکس7
مکمل کلاته معدنی

با تکیه بر بررسیها و پژوهشهای گوناگون و نیاز بازار شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق برای اولین بار محصول منحصر به فردی را با عنوان مکمل کلاته معدنی بن زا پلکس7 (Bonzaplex7) به عنوان نسل جدید مکمل‌های دام تولید کرده است.

مشاهده محصول
مکمل بن زا چیک،
مکمل کلاته معدنی

با تکیه بر بررسیها و پژوهشهای گوناگون و نیاز بازار شرکت دانش بنیان صدور احرار شرق برای اولین بار محصول منحصر به فردی را با عنوان مکمل کلاته معدنی بن زا چیک (Bonzachick) به عنوان نسل جدید مکمل‌های طیور، تولید کرده است.

مشاهده محصول
بن زا، مکمل‌های کلاته معدنی

نسل جدید مکمل‌های خوراک دام، طیور و آبزیان

مکمل های خوراک بن زا، بر اساس فناوری نوین کلات های پیشرفته تولید می شوند. با مصرف این مکمل ها در مزارع پرورش دام، طیور و آبزیان، کمیت و کیفیت تولیدات این مزارع افزایش و میزان ابتلاء به بیماری ها و تلفات گله کاهش می یابد.

محصولات
مکمل بن زا آکوا

مکمل بن زا آکوا

نسل جدید مکمل های خوراک ماهیان زینتی

چرا از مکمل‌های خوراک بن زا استفاده کنم؟
جذب بالاتر نسبت به مکمل های موجود
عدم آسیب به بیو مولکولها
کاهش هزینه های تولید
افزایش مقاومت در برابر تنش های دمایی و محیطی
غنی سازی شیر، گوشت و تخم
افزایش مقاومت در برابر بیماری ها و کاهش تلفات
  • کاهش نیاز به مصرف داروها و آنتی بیوتیک ها
  • تولید گوشت، شیر و تخم سالم
افزایش عملکرد گله های دام و طیور

افزایش تولید شیر، گوشت و تخم مرغ

بهبود کیفی محصولات
  • افزایش درصد چربی شیر
  • بهبود کیفیت گوشت
توجیه اقتصادی (هزینه و فایده)

دغدغه مهم تمامی فعالان حوزه پرورش دام، طیور و آبزیان، کمیت و کیفیت تولیدات آن‌هاست. قاعدتاً برای یک دامدار رسیدن به راندمان بالای گله و تولید شیر و گوشت بیشتر بسیار ارزشمند است. فعالان حوزه پرورش طیور نیز به دنبال روش‌هایی هستند که بتوانند تلفات گله را به حداقل رسانده و به بالاترین وزن در زمان کشتار دست پیدا کنند. امروزه در بازار مکمل‌های خوراک دام و طیور انواع مختلفی از افزودنی‌ها موجود است که هر یک خواص ویژه‌ای دارند. آن‌چه برای یک تولید کننده مهم است رسیدن به اهداف فوق با هزینه‌ای منطقی و معقول است. در صورتی که یک افزودنی بتواند افزایشی در یکی از پارامترهای کمی و یا کیفی تولید کند اما هزینه صرف شده برای آن از سود ایجاد شده بیشتر یا حتی مساوی باشد قاعدتاً نمی‌تواند به طور فراگیر در سبد مصرف قرار گیرد. مکمل‌های کلاته معدنی بن زا در گله‌های دام، طیور و آبزیان شبکه‌ای از پارامترهای کمی و کیفی را بهبود می‌بخشند. به نحوی که سود به دست آمده حاصل از بهبود فقط یکی از پارامترهای گله در اثر مصرف مکمل‌های بن زا، چندین برابر هزینه صرف شده است. به عنوان مثال سود حاصله از زودتر از شیر گرفتن گوساله با مصرف بن زاپلکس7، حداقل 10 برابر هزینه مصرف بن زاپلکس7 در دوره شیرخوارگی است. از این رو مصرف این مکمل‌ها یک سرمایه‌گذاری پرسود در صنعت پرورش دام و طیور است.

0
+
مشتریان راضی
0
+
سالهای فعالیت
0
+
محصولات
آخرین اخبار و مقالات

مقاله ۴

بیشتر بخوانید

مقاله ۳

بیشتر بخوانید

مقاله ۲

بیشتر بخوانید

مقاله ۱

بیشتر بخوانید