مسابقه نام‌گذاری خلاقانه محصول جدید بن‌زا

فقط تا ۳۰ آبان ماه ۱۴۰۲ مهلت دارید
مهلت مسابقه به اتمام رسید

جریان چیه؟!

شمایی که با کلمات سر و کار دارید، این مسابقه، فرصتی طلایی برای نشان دادن هنرتان است!

بن‌زا محصول جدیدی، با فناوری منحصر به فرد تولید کرده است. این محصول با هدف افزایش کمی و کیفی در صنعت دام، طیور و آبزیان تولید شده است. ما به دنبال نامی خلاقانه و متناسب با ویژگی‌های این محصول هستیم. نامی که بتواند توجه مخاطبان را به خود جلب کند؛ این اسم باید خلاقانه باشد و تصویری مثبت از این محصول در ذهن ایجاد کند. شما می‌توانید با توجه به اطلاعات زیر، نام پیشنهادی خود را برای محصول‌مان ثبت کنید. 

درباره محصول و تاثیراتش: مکمل کلات کلسیم
کلسیم یکی از عناصر ضروری برای دام، طیور و آبزیان است که نقـــش مهمی در بسیاری از فرایند‌های بدنی دارد. برای مثال می‌توان به انعقاد خون، فعالیت فیزیولوژیکى قلب، تبادلات سلولى، ساختمان استخوان و دندان و تخم مرغ، تولید مثل و فعالیت صحیح دستگاه گوارش اشاره کرد. کمبود کلسیم می‌تواند بر رشد، استخوان‌سازی، فعالیت‌های عصبی-عضلانی و سایر فرآیندهای فیزیولوژیکی مرتبط با کلسیم تأثیر منفی داشته باشد.
این محصول با فناوری جدیدی به نام «کلات‌های پیشرفته» تولید شده. محصول کلسیم تولید شده با این تکنولوژی، باعث می‌شود کاملا متفاوت با عملکرد کلات‌های قدیمی عمل کند. با مصرف این محصول در خوراک دام، طیور و آبزیان، مشکلات کمبود کلسیم برطرف می‌شود و موجب بهبود سطح سلامت و عملکرد گله‌ها می‌گردد.
ویژگی مهم: یک دامدار یا پرورش‌دهنده طیور با استفاده از این محصول می‌تواند میزان تولیدات را افزایش دهد، از بیماری‌ها جلو‌گیری کند، هزینه‌های اضافیِ مکمل‌های کم بازده را به صفر برساند، کیفیت محصولاتی مانند گوشت و تخم‌مرغ را بهبود ببخشد؛ در مجموع یعنی این محصول موجب افزایش بهره‌وری سه تا پنج برابری(!) شما می‌شود! درست خواندید، سیصد تا پانصد درصد افزایش بهره‌وری!
همچنین نسبت فایده به هزینه  این محصول ۷ است. یعنی هر هزینه‌ای که صرف خرید و استفاده از این محصولِ جدید شود، هفت برابر آن هزینه به شما باز می‌گردد. این موضوع می‌تواند سرمایه‌گذاران را به خرید این محصول ترغیب کند.
 افزایش بهره‌وری ۳ تا ۵ برابری، نسبت فایده به هزینه ۷ به یک

قوانینی که باید در این مسابقه رعایت کنیم!

خواست ما این است که در مسیر انتخاب این نام جدید همراه ما باشید و با رعایت شرایط زیر در مسابقه شرکت کنید:

نام پیشنهادی نباید حاوی عباراتی مغایر با فرهنگ و شئونات کشور ایران باشد.

1

نام پیشنهادی کوتاه باشد و از اسامی غیر متعارف و سخت استفاده نشود؛ مثلا از نامی که مصرف‌کننده نتواند به راحتی آن ‌را هجی کند و نوشتار دقیق ندارد.

2

نام پیشنهادی نباید مشابه برندهای ثبت شده در این طبقه و صنف باشد. این شباهت به دو صورتِ مشابهت عین برند یا شباهت تا 70 درصد، نباید باشد. همچنین نباید از ترجمه برندهای ثبت‌شده هم استفاده کرد.

3

در صورتی که نام انتخاب شده توسط چند نفر پیشنهاد شده باشد، جایزه بین ایشان تقسیم می‌گردد.

4

در صورتی که هیچ یک از نام‌های پیشنهادی انتخاب نشود، به قید قرعه به ۳ نفری که بهترین نام‌ها را پیشنهاد داده‌اند، جوایزی اهدا خواهد شد.

5
روز
ساعت
دقیقه
ثانیه

شرکت در مسابقه با چند کلیک!

شرکت کنندگان عزیز! فرصت شرکت در مسابقه به پایان رسید! از همه شما که با شرکت در این مسابقه، ما را در برگزاری این رویداد یاری کردید، صمیمانه سپاسگزاریم. اسامی برندگان به زودی در همین صفحه اعلام خواهد شد. منتظر خبرهای خوب باشید!

جوایز مسابقه چه چیز‌هایی است؟

بخشی از جوایز ارزنده این مسابقه
هدیه لپ تاپ مسابقه نام گذاری
هدیه گجت هوشمند مسابقه نام گذاری
هدیه موبایل مسابقه نام گذاری
هدیه دوچرخه مسابقه نام گذاری
هدیه کارت هدیه مسابقه نام گذاری

حامیان مالی و رسانه‌ای

با حمایت برندهای زیر برگزاری این مسابقه هیجان‌انگیز ممکن شده!