اعلام برندگان چالش چک‌های بن‌زا

قرعه‌کشی چالش چک‌های بن‌زا، یک‌شنبه مورخ 1402/08/28 برگزار و برندگان خوش شانس هدیه سه دستگاه «تبلت» و «جایزه نقدی» مشخص شد.

در طول برگزاری نمایشگاه “فید اکسپو”، بن‌زا یک چالش جذاب برگزار کرد. این چالش به این صورت اجرا شد که تعداد محدودی چک بن‌زا در سطح نمایشگاه پخش شد و افرادی که این چک‌ها را پیدا می‌کردند، با این نوشته بر روی آن رو به رو می‌شدند: « این چک معتبر است! این برگه را در زمان رونمایی از محصول جدید بن زا به غرفه صاشکو تحویل دهید و در قرعه‌کشی ۳ دستگاه تبلت و جوایز نقدی شرکت کنید.».

از میان افرادی که چک‌ها را به ما تحویل دادند، قرعه‌کشی انجام شد. برای مشاهده اسامی برندگان، ادامه خبر را دنبال کنید. به زودی با برندگان تماس گرفته می‌شود و هماهنگی‌های لازم برای تقدیم جایزه انجام می‌گیرد. لازم به ذکر است برای برقراری تماس با برندگان قرعه‌کشی، از مشخصاتی که در پشت‌نویسی چک نوشته بودند، استفاده می‌شود.

اسامی برندگان خوش شانس ۳ دستگاه تبلت
هدیه صادقی راد
هدیه صادقی‌راد: ۷۰۷**۰۹۰۲23
اسماعیل حسنی
اسماعیل حسنی: ۲۳۰**۰۹۱۲31
رامین اکبری
رامین اکبری: ۰۹۰**۰۹۳۶15
اسامی برندگان خوش شانس جایزه نقدی سه میلیون ریالی
آزاده یار احمدی
آزاده یاراحمدی: ۶۱۴**۰۹۳۶12
زهره بهرام چوبین
زهره بهرام‌چوبین: ۷۱۴**۰۹۹۱73
علیرضا لائینی: ۰۲۹**۰۹۱۲35

می توانید در مسابقه فعال دیگر ما با نام “مسابقه نام‌گذاری خلاقانه محصول جدید بن‌زا” شرکت کنید و از جوایز شگفت‌انگیز آن همچون گوشی موبایل، لپ تاپ، دوچرخه و… بهره‌مند شوید. این مسابقه تا تاریخ سی‌ام آبان‌ماه فرصت داشت اما با توجه به استقبال بی نظیر، تا تاریخ ۱۵ آذرماه تمدید شده است. برای شرکت در مسابقه اینجا کلیک کنید. 

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *