احیای مجدد گلخانه گل و گیاه شاخه بریده در پاکدشت

پکیج کودهای کلاته خضراء بار دیگر توانست گلخانه دار پاکدشتی را از جمع آوری بوته های ژربرای یکی از واحدهای گلخانه ای خود منصرف کند. به گفته ایشان پس از مصرف پکیج کامل کودهای کلاته خضراء گل هایش دوباره شروع به رشد کرده اند.

آقای مهدی آقایی یکی از تولید کنندگان گل و گیاه شاخه بریده در منطقه پاکدشت توانسته است از طریق سی دی ها و بروشورهای تبلیغاتی شرکت صدور احرار شرق با محصولات این شرکت آشنا شده و با استفاده از پکیج کامل کودهای کلاته خضراء و توصیه کارشناسان شرکت در طی سه هفته افزایش برداشت 3/5 برابری در محصولاتشان را داشته باشد.

آقای آقایی که تولید کننده گل هایی هچون ژربرا، میخک مینیاتوری و داوودی است با اختصاص مساحت 300 متر از گلخانه خود به صورت تیمار توانست در مدت کمتر از یک ماه با استفاده از محصولات خضراء کیفیت، شفافیت و تعداد بار خود را افزایش دهد و سود دهی فوق العاده ای داشته باشد.

لازم به ذکر است که آقای آقایی قبل از مصرف پکیج کودهای خضراء با توجه به اینکه قبلا از کودهای شیمیایی استفاده می کردند قصد فروش بوته های واحد مذکور را داشته ولی در عین حال با استفاده از محصولات شرکت صدور احرارشرق و توصیه کارشناسان این شرکت از تصمیم خود صرف نظر کرده و توانسته سود آوری زیادی را تجربه کنند.

گالری تصاویر
اطلاعات مجموعه
مشاوره رایگان
برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد کنید.
این پست را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :
اطلاعات مجموعه
مشاوره رایگان
برای دریافت مشاوره رایگان اطلاعات خود را وارد کنید.