شرکت صدور احرار شرق، رتبه چهار ستاره باشگاه شرکت‌های صادراتی دانش‌بنیان را دریافت کرد

دومین گردهمایی باشگاه صادراتی شرکت‌های دانش‌بنیان، یکشنبه ۲۹ بهمن با حضور روح‌الله دهقانی فیروزآبادی، معاون علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان و امیرحسین میرآبادی، رئیس مرکز تعاملات بین المللی علم و فناوری برگزار شد. در این گردهمایی، شرکت صدور احرار شرق به دلیل عملکرد صادراتی درخشان خود، موفق به دریافت رتبه چهار ستاره از باشگاه شرکت‌های صادراتی دانش‌بنیان شد.

کسب رتبه 4 ستاره

باشگاه شرکت‌های صادراتی دانش‌بنیان با هدف ارتقای برند ملی در بازارهای بین‌المللی و کمک به شرکت‌های دانش‌بنیان برای صادرات محصولاتشان فعالیت می‌کند. این باشگاه خدمات مختلفی از جمله ارزیابی، عارضه‌یابی و توانمندسازی را به شرکت‌های عضو ارائه می‌دهد.

شرکت صدور احرار شرق در سال 1402 از مجموع ۲۰۰۰ شرکت ارزیابی شده، رتبه چهار ستاره را دریافت کرد. این رتبه نشان می‌دهد که شرکت در بیشتر شاخص‌ها و زیرشاخه‌های عملکرد برتر را داشته و ظرفیت خوبی برای صادرات دارد. همچنین نشان‌دهنده تلاش و تعهد این شرکت در ارائه محصولات و خدمات باکیفیت به مشتریان خود است.

شرکت صدور احرار شرق یک شرکت دانش‌بنیان است که در زمینه تولید و صادرات محصولات کشاورزی و تغذیه دام فعالیت می‌کند. این شرکت تاکنون به بیش از 10 کشور دنیا از جمله ونزوئلا، کلمبیا، یونان، ترکیه، اردن، کویت، عمان، کره جنوبی، مالزی و استرالیا صادرات داشته است. این شرکت با وجود موانع متعدد داخلی و بیرونی اعم از تحریم‌های ظالمانه و قوانین بی‌ثبات و غیرمعمول توانسته است در بخش کالای دانش‌بنیان و از محل صادرات غیرنفتی ارزآوری داشته باشد.

دریافت رتبه چهار ستاره از باشگاه شرکت‌های صادراتی دانش‌بنیان، نشان‌دهنده توان تولید انبوه، دارا بودن مجوزهای لازم کیفیت عملکردی، دارا بودن تیم‌های تخصصی تحقیق و توسعه، سابقه فروش داخلی، سابقه صادراتی، کیفیت مطلوب محصول صادراتی است. لازم به ذکر است به گفته امیرحسین میرآبادی، رییس مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری از تعداد ۹۶۱۵ شرکت دانش‌بنیان ۱۳۱۳ شرکت در زمینه تجارت خارجی فعالیت داشتند؛ به عبارت دیگر حدود ۸۳۰۲ شرکت، معادل ۸۶ درصد شرکت‌های دانش‌بنیان هیچگونه فعالیت خارجی نداشتند.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *