صدور احرار شرق در ایران‌اکسپو 2024: معرفی توانمندی‌های صادراتی ایران

نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران با عنوان ایران اکسپو 2024، که با حضور گسترده صاحبان کسب‌و‌کار از سراسر جهان همراه بود، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران به کار خود پایان داد. به گفته وزیر صنعت، معدن و تجارت، این رویداد با حضور نمایندگانی از تمامی قاره‌ها در سطوح مختلف، فرصتی بی‌نظیر برای معرفی توانمندی‌های صادراتی ایران به بازارهای جهانی فراهم کرد.

شرکت دانش‌بنیان صدور احرار شرق (صاشکو)، صاحب تکنولوژی کلات‌های پیشرفته، در ششمین دوره نمایشگاه ایران اکسپو 2024 حضور یافت. این نمایشگاه از هشتم تا دوازدهم اردیبهشت ماه 1403 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

گالری تصاویر

شرکت دانش‌بنیان صدور احرار شرق با بیش از ۲۰ سال سابقه، طیف گسترده‌ای از محصولات و خدمات را در زمینه‌های کشاورزی، دام، طیور و آبزیان ارائه می‌کند. این شرکت با اتکا به دانش و فناوری کلات‌های پیشرفته، موفق به تولید محصولات منحصر به فردی شده است که به دلیل کیفیت بالا و عملکرد اثبات شده، در بازارهای داخلی و خارجی مورد استقبال قرار گرفته‌اند. از جمله محصولات برجسته شرکت صاشکو می‌توان به کودهای خضراء، مکمل‌های خوراک دام، طیور و آبزیان بُن‌زا و ارائه خدمات تحقیق و توسعه در حوزه پزشکی اشاره کرد.

نمایشگاه ایران اکسپو، بستری مناسب برای تبادل تجاری و تعامل با شرکای جدید بود. این نمایشگاه به ایران کمک کرد تا ضمن معرفی ظرفیت‌های صادراتی خود، با بازارهای ناشناخته نیز آشنا شود. در این رویداد، ایران جدیدترین دستاوردها و توانمندی‌های خود در حوزه تجارت خارجی را به نمایش گذاشت و زمینه را برای همکاری‌های بیشتر با سایر کشورها فراهم کرد.

این خبر را با دوستانتان به اشتراک بگذارید :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *